היכרויות סקס


הצטרף לחגיגה...

 

דף הבית

היכרויות סקס

סטוץ / סטוצים

פנטזיות / פנטזיה

דייט

דומינה

אטרף

זיונים

חילופי זוגות

Xlove - אקסלאב

הכרויות סקס , הכרויות , תנסו את האתר הזה , אני רוצה אותך, את תתפשטי, אני אתפשט, נעשה מה שעושים ונגמר העניין

מה נשים לא רוצות

מה נשים לא רוצות: 10 טעויות נפוצות של גברים במיטה

 

בואו נעשה את זה פשוט. גם אם לא תמיד ברור מה נשים רוצות, דבר אחד בטוח: הן יודעות בדיוק מה הן לא רוצות. ואת זה כדאי מאוד שגם אתם תדעו. עשר הטעויות שמכשילות אתכם במיטה, איך לתקן אותן ולעלות כיתה

 

למראית עין, אין יצור עם ביטחון עצמי רב יותר מאשר גבר במיטה. הוא מנפח חזה, משליך בגדים, מלהטט בידיו, זורק הוראות - וטועה כל הדרך אל התסכול המיני של האשה שאיתו. כל הפירואטים באים רק להסוות את העובדה, שאין לו צל צלו של מושג קלוש מה הצעד הנכון הבא.

הכרויות

איך קורה שדווקא בזירה שבה הכי חשוב לנו לנצח, ועוד יותר מזה לקבל תשואות, אנחנו עושים כל כך הרבה שטויות? אולי בגלל שדווקא כאן הכי קשה לנו ללמוד. מה כל הסיפור, אומר לעצמו הזכר המצוי, על מה הרעש? את רוצה אותי, אני רוצה אותך, את תתפשטי, אני אתפשט, נעשה מה שעושים ונגמר העניין. מה יש פה לא להבין?

 

1. לדלג על החימום

 

לא ראית אותה שבועיים (או יומיים, או שעתיים), ופרץ תשוקה בל יתואר מכריע  אותך. אתה קורע ממנה את הבגדים, מדלג על הפוצי-מוצי ופורץ בכדרור נמרץ לכיוון הסל. בווידאו שלך קוראים לזה "פאסט-פורוורד". במיטה זה אומר לדלג על ה"פור", ישר אל ה"פליי". תרגיל מרשים, באמת, רק שאתה את הנקודות שלך כבר לא תקבל.

 

גברים רבים זונחים את המשחק המקדים, ניגשים היישר לחדירה ומותירים את בת הזוג לא מסופקת. אתה אולי חושב שכל אותם פינוקי גב, צוואר, ראש ורגליים הם בזבוז זמן, אולם כולם מעוררים ידועים של מערכת המין הנשית. לטיפות, נגיעות וליקוקים מאיצים את זרימת הדם באיברי המין הנשיים ומתפיחים אותם, ממש כמו שתמונה אירוטית גורמת לזקפה אצלך.


הכרויות

הפור-פליי (המשחק המקדים) הוא מרכיב הכרחי ביחסי המין. לוותר עליו פירושו לוותר על סיפוק, ובמקרים רבים לוותר על האורגזמה המיוחלת. המודלים החדשים של המיניות הנשית אפילו מבשרים על טעות במילון המושגים של הסקס. המשחק המקדים הוא לא עוד "משחק", וגם לא "מקדים". יותר ויותר סקסולוגים רואים בו לא רק את הבקרוב, אלא את הסרט עצמו.

 

אז זה בסדר לדלג עליו לפעמים, אבל בפעם הבאה עשה ההפך: דלג על הקוויקי ותן את כל הזמן לחימום.

 

2. לעקוף את הדגדגן

 

הדרך הקלה, והפחדנית, להתמודד עם מורכבות הגוף הנשי, היא פשוט להתעלם מחלקו. אם אתה רוצה לענג, אבל באמת לענג את זוגתך, כדאי שתתיידד עם הדגדגן ותגלה מה עושים איתו.

 

כדי לאתר אותו עדיף שתבקש הוראות מבעלת הבית, שתשמח להדריך אותך בדרך אל האושר. אבל גם אם מצאת, עוד לא הגיע הזמן להוריד את הפקלאות ולנוח. החיים היו יפים לו הדגדגן היה כפתור הפעלה, שבעזרת כמה לחיצות היה משגר אורגזמות רבות עוצמה, אך הטיפול בו מורכב יותר ודורש קצת יותר תשומת לב.

 

החדשות הטובות הן שאפשר לשמח את הדגדגן לא רק באמצעות גירוי או יניקה ישירה של האיבר עצמו, אלא גם בכל האזור שמסביב. מספיק לשים לב להרגלי האוננות הנשיים, שלעתים מסתכמים בהתחככות בכרית או בהתזת זרם מים במקלחת על כל האזור, כדי להבין שלא צריך ללחוץ בכוח על הפעמון כדי לרדת בגן עדן.


הכרויות
יש המון דרכים לשוטט בסביבה, הנה אחת לדוגמה: צייר שעון דמיוני מסביב לדגדגן, וטייל לאורך השעות עם האצבעות או הלשון. גם אם תעסה רק את אזור הערווה שמעל, תעשה את העבודה. העיסוי ימשוך את הרקמות וילטף את הדגדגן על הדרך.

 

 

3. לשאול "גמרת?"

 

אתה שוכב מיוזע במיטה בתום זיון סוער, השאלה צפה ועולה במוחך, ואתה לא מצליח להתאפק. בקול בטוח, שמסתיר תלי תילים של חוסר ביטחון עצמי, אתה פולט את התהייה הכי מטומטמת בעולם: "גמרת?", ומיד מתחילה לנשב רוח קרה במיטה.

לבד מהעובדה שלמי שצריך לשאול אם בת זוגו גמרה, כנראה אין עיניים ואוזניים בראשו, הרי שהיום ברור ששביעות רצונה של האשה מיחסי המין אינה קשורה רק בנקודת השיא. מחקרים מלמדים שרק מחצית מהנשים שמדווחות על הנאה מיחסי המין עם בני זוגן בכלל מגיעות לאורגזמה.

 

הכרויות סקס

4. לכוון לה את הראש

 

התשוקה לחוש את שפתיה הלחות של בת הזוג על משוש חייך בוערת בחלציים.

האשה שלצדך לא מבינה את הכוונה בדחיפות האגן הלהוטות, או את פירושן של הגניחות המתרפסות שלך. אתה מחליט לרמוז לה בעדינות מה הדבר הנכון לעשות ודוחף את ראשה למטה, לכיוון הבעירה.

 

היכרויות

6. לנפנף באקרובטיקה

 

הרגע ברחת מקרקס מדראנו. אתה מזדחל למיטה בחייתיות, פוקק אצבעות, מותח שרירים, ומתכונן להפגין את כל הרפרטואר הווירטואוזי שצברת עד היום. "שתי סלטות, שפגט אחד, עשרים דקות של חדירה ומדליית הזהב אצלי", אתה מהרהר לעצמך.

 

7. להתנחל במאחז אחד

 

יצר הכיבוש פועם בדופק הגברי משחר ההיסטוריה. אולי זה הדחף הקדמון שגורם לך להשתלט על מתחם מוגדר בגוף הנשי, להקים מאחז של נגיעות וליקוקים, ולסרב להתפנות גם בתום דקות ארוכות.

 

אמת, יש לה זוג שדיים מהמם. אבל אם תבלה שם יותר מדי זמן, זוגתך תעצב את הסלון במוחה מחדש, ולבטח לא תיהנה מיחסי המין אתך. גם אם החלטת לעבור הלאה, אל תשעמם אותה בנחיתה הצפויה באיברי המין. כל אשה רוצה להרגיש שאתה מתחבר אליה כבן אדם ולא כסט של איברים אינטימיים. שהיא כולה מעניינת, שהיא כולה מושכת. עזוב רגע את לטיפות הפות, ורפרף גם על כפות הרגליים, השוקיים, הראש, הבטן, הישבן והגב.

 

8. לשכוח את האצבעות

 

אתה עסוק בלהפוך, לטלטל ולחדור, ושוכח את אחד מאיברי המין החשובים ביותר שבורכת בהם - האצבעות. עשר אצבעות לך יש, והכול יודעות הן. תן להן ללכת במקומך, ותגלה שמשתלם יותר להפעיל אותן מאשר את כלי המשחית שלך.

 

הכרויות

 

* באדיבות האתר www.ynet.co.il

 

הכרויות , תנסו את האתר הזה , אני רוצה אותך, את תתפשטי, אני אתפשט, נעשה מה שעושים ונגמר העניין